Dziecięca sesja zdjęciowa Koszalin

dziecięca sesja zdjęciowa

Dziecięca sesja zdjęciowa jest dla mnie szczególnie wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że sama nie mam zdjęć z dzieciństwa (niestety tak wyszło!). Także dlatego, że świat dzieci nigdy nie przestaje mnie fascynować. Uwielbiam ich beztroskę, szczęście, ogromną ciekawość i pragnę zatrzymywać te momenty na Waszych fotografiach.

Dziecięca sesja zdjęciowa Koszalin i okolice

Sesje dziecięce zaczynam od zapoznania się z moimi młodymi modelami. Organizuję konsultację, w której ustalamy sobie szczegóły sesji. Od stylizacji po role rodziców, tak aby każdy mógł czuć się swobodnie i komfortowo.

Dziecięcą sesje planujemy, gdy dziecko jest wypoczęte i najedzone, wtedy jest chętne do współpracy.

Plener do sesji dostosowujemy do wieku, jak i zainteresowań dziecka, każde dziecko jest inne i do każdego podchodzę indywidualnie.

Dobre samopoczucie i bezpieczeństwo jest bardzo ważne podczas sesji zdjęciowej.

Dlatego na sesję dziecięcą zawsze zabieram ze sobą „POMOCNIKA” – torbę pełną niespodzianek, która pomaga mi zaciekawić dziecko. Nie trudno się domyśleć, że mam wówczas idealne momenty do uchwycenia ciekawych chwil.

Nie zmuszam dzieci do pozowania na siłę, staram się – zachęcam
i rozbawiam

Dzieci są zawsze prawdziwe, nikogo nie udają i ja to szalenie szanuję.

Dlaczego warto wykonać dziecięcą sesję?

Warto zatrzymywać tę radość, która towarzyszy dzieciom, by móc do niej zajrzeć w przyszłości. Zawsze można wrócić i powspominać beztroskie czasy.

Taka dziecięca sesja zdjęciowa to niezwykła pamiątka na całe życie, dla naszych dzieci, dla nas jako rodziców i dla dziadków

Dziecięca sesja zdjęciowa Koszalin i okolice – zapraszam!

Foto Flara Agnieszka 🙂

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.