Rodzinna sesja zdjęciowa Koszalin

rodzinna sesja zdjęciowa

Rodzinna sesja zdjęciowa jest mi tak samo bliska, jak sesja dziecięca.

Obie sesje różnią się po prostu ilością osób do fotografowania:)

W tej sesji ważne są dobre relacje, wasze uczucia i bliskość, na sesji rodzinnej dużo się przytulamy, śmiejemy, wspominamy i opowiadamy sobie fajne historyjki.

Gdy rozmawiam z rodzinami, to zawsze ich proszę żeby przychodząc na sesję starali się być w dobrym humorze. Zabraniam im obrażać się na siebie nawzajem! 😉 Wszystkie niesnaski zostawiamy w domu!

Dlaczego? Bo cały nastrój, który towarzyszy sesji przenosi się na zdjęcia, dlatego tak ważna jest dobra atmosfera.

Rodzinna sesja zdjęciowa KoszalinJaką korzyść daje Wam rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze?

Sesja w plenerze pozwala się Wam bardziej otworzyć, to jest czas na oddech od codzienności życia. Dzięki temu mocniej możecie dostrzec to, co macie najcenniejsze, czyli siebie nawzajem, a piękne widoki natury zrelaksują Was i dodadzą Wam energii.

Plener do sesji wybieracie Wy. Wszystko zależy od tego, co Wam w duszy najbardziej gra, czy to będzie las, czy łąki, czy morze albo jezioro.

Dzieci uwielbiają i potrzebują bliskości natury, dlatego sesje rodzinne w plenerze są idealnym rozwiązaniem, bo przecież dzieci i natura to jedność.

Przygotowania do sesji rodzinnej w plenerze


Zawsze spotykam się z Wami przed sesją na konsultacji, mam wówczas okazję lepiej Was poznać. Bardzo lubię takie spotkania, zazwyczaj towarzyszy im sympatyczna atmosfera.

Porę sesji dobieramy pod najmłodsze dziecko, tak aby było wypoczęte i najedzone, wtedy jest najbardziej skore do współpracy.

Stylizację i dodatki dobieramy odpowiednio do wybranego przez Was pleneru. Absolutnie nie przejmujcie się, jeśli nie będziecie wiedzieli, jak powinniście się ubrać!

Droga Mamo, jeśli to Ty wybierasz ubrania do sesji, posłuż się moim wzornikiem. Wzornik fajnie pokazuje jakie barwy można ze sobą połączyć. Stylizacja nie będzie przesycona nadmierną ilością kolorów.

Najlepiej jest wybrać jeden mocny kolor ( przewodni) i do niego dobierać już bardziej stonowane kolory, spokojne beże lub szarości.

Ja zawsze dbam, abyście nie zostali z tym sami, jeśli chcecie, możecie, skorzystać z ubrań z mojej sesyjnej szafy.

Sesje rodzinne są przesłodkie, gdy wasze dzieci są jeszcze małe, a im mniejsze to, tym chętniej tulą się do rodziców, a przy tym są rozkoszne.

U nastolatków ta perspektywa już się zdecydowanie zmienia. Nie są już tak skore do tulenia się z rodzicami 😉. Dlatego warto korzystać, póki dzieci są temu przychylne.

Czas szybko leci, a dzieci szybko rosną. Fotografie zatrzymują te piękne chwile

Rodzinna sesja zdjęciowa Koszalin i okolice – zapraszam do kontaktu.